Důležitá informace:

Při vyplňování údajů pro registraci a při objednávání věnujte prosím zvýšenou pozornost správnosti uvedených údajů - kontrolujte překlepy! V poslední době se množí zejména chyby v e-mailových adresách a PSČ u doručovacích adres. V důsledku svou chybou způsobíte největší potíže sami sobě - zásilka se může zpozdit a nemohou Vám být doručovány informační ani potvrzovací e-maily. Děkujeme za Vaši spolupráci. 

Anketa
Jak jste se o nás dozvěděli?
56 % (75)
7 % (9)
32 % (43)
0 % (0)
4 % (5)
1 % (1)

Celkem hlasovalo: 133
Domů / Tilandsie

Tillandsia brachycaulos v. multiflora (velká)

Kód: till-039
Růžicovitý, snadno pěstovatelný druh. Květuschopná rostlina, velikost 15-20cm.

Žádné hodnocení.
Připraveno k odeslání
100,00 Kč , plus doprava
 

Tillandsia brachycaulos v. multiflora (velká)

Tillandsia brachycaulos Schlechtendal. Tento růžicovitý, poměrně snadno pěstovatelný druh je původem ze Střední Ameriky. Je poměrně varibilní. Nejlépe prosperuje v polostínu či na místě s rozptýleným světlem. Přes léto může být zálivka vydatnější.

T. brachycaulos v. multifora má listy jemně pokryté trichomy, takže se zdají být sametové. Tato varieta nejlépe prospívá na polostinném stanovišti. Na slunci se listy růžice nezbarvují a spíše hrozí popálení. Před kvetením a v jeho průběhu se zbarvují listy uprostřed růžice do červené barvy, která hezky kontrastuje s jinak zeleným  zbytkem růžice.

Facebook Komentáře
Hodnocení
Toto zboží zatím nikdo nehodnotil. Buďte první a napište komentář nebo hodnocení.