Domů / Dodací a platební podmínky
Důležitá informace:

Při vyplňování údajů pro registraci a při objednávání věnujte prosím zvýšenou pozornost správnosti uvedených údajů - kontrolujte překlepy! V poslední době se množí zejména chyby v e-mailových adresách a PSČ u doručovacích adres. V důsledku svou chybou způsobíte největší potíže sami sobě - zásilka se může zpozdit a nemohou Vám být doručovány informační ani potvrzovací e-maily. Děkujeme za Vaši spolupráci. 

OpenID
Facebook

Odběr novinek

Dodací a platební podmínky

Dodací lhůty

 
Dodací lhůty u veškerého zboží se snažíme zajistit co nejkratší. Při expedici zboží je zákazník o průběhu informován e-mailem. Počátek dodací lhůty se počítá dle typu platby následovně. Při platbě na dobírku okamžitě po uskutečnění objednávky. Při všech ostatních způsobech po připsání platby na účet prodejce.
 

Poštovné a balné do zahraničí.

Poštovné v rámci ČR je účtováno dle typu dopravy a typu platby za zboží takto: 

 

 • Poštou - standardní balík s dobírkou (doručení obvykle 2 - 3 pracovní dny) - 145 Kč
 • Poštou - standardní balík s platbou předem (doručení obvykle 2-3 pracovní dny) - 115 Kč
 • Poštou - obchodní balík s dobírkou (doručení do následujícího pracovního ode dne expedice) - 155
 • Poštou - obchodní balík s platbou předem (doručení do druhého pracovního dne ode dne expedice) - 125 Kč 
 • Obchodní balík s platbou předem si můžete nechat doručit přímo domů (DR), nebo na Vaši doručovací poštu (NP). Svou volbu můžete přidat do Poznámky v průběhu objednávky. Zásilky bez volby budou odesílány přímo na doručovací adresu (tzv. Balík Do Ruky DR)

 

 • Při objednávce nad 2000kč je poštovné zdarma.
   
 S každou zásilkou obdrží zákazník doklad.
 
 
Způsob platby objednávek z našeho e-shopu
 • Dobírkou - zboží bude zasláno na dobírku dle Vaší volby buď Českou Poštou. Celou částku vybere od zákazníka doručovatel nebo pracovnice pošty při převzetí.
 • Bankovním převodem - při této volbě můžete zaplatit hned po obdržení potvrzení objednávky, na základě údajů uvedených v potvrzovacím e-mailu. Číslo účtu 406043051/0100, KB. Jako variabilní symbol použijte datum objednávky ve formátu DDMM2017 (např. 1.května = 01052017). Do zprávy pro příjemce na platebním příkazu můžete napsat své jméno, což nám usnadní identifikaci platby. Po uskutečnění platby je vhodné nám zaslat na chotec@lukscheiter.cz potvrzení o provedení platby. Na jeho základě můžeme zásilku expedovat. Bez potvrzení platby bude zásilka expedována po připsání platby na náš účet.
 • při platbě předem si můžete vybrat ze dvou druhů doručení pomocí České Pošty: Standardní balík nebo Obchodní balík.

 

Na jakékoliv dotazy ohledně dodacích a platebních podmínek rádi odpovíme 

 

                                                                               firma Lukscheiter