Důležitá informace:

Při vyplňování údajů pro registraci a při objednávání věnujte prosím zvýšenou pozornost správnosti uvedených údajů - kontrolujte překlepy! V poslední době se množí zejména chyby v e-mailových adresách a PSČ u doručovacích adres. V důsledku svou chybou způsobíte největší potíže sami sobě - zásilka se může zpozdit a nemohou Vám být doručovány informační ani potvrzovací e-maily. Děkujeme za Vaši spolupráci. 

Anketa
Jak jste se o nás dozvěděli?
56 % (75)
7 % (9)
32 % (43)
0 % (0)
4 % (5)
1 % (1)

Celkem hlasovalo: 133
Domů / Hnojiva

BIPLANTOL Guano (1 litr)

Kód: biopl-006
Homeopatická výživa pro podporu kvetení všech druhů rostlin. Balení 1litr.

Žádné hodnocení.
Připraveno k odeslání
300,00 Kč , plus doprava
 

BIPLANTOL Guano (1 litr)

BIPLANTOL Guano

 
Homeopatický přípravek pro podporu kvetení, od iniciace květu přes vývin poupat po nasazení a zrání plodů. Ovlivňuje příznivě počet květenství i počet květů na nich. Zlepšuje barevnost i velikost květů. Zároveň obsahuje homeopatický komplex výživných látek příznivě ovlivňujících příznivě celkovou kondici rostlin.
  • zlepšuje nakvétání, kvalitu květů i jejich životnost  
  • zlepšuje vitalitu a odolnost vůči stresům
  •  posiluje, reguluje a zlepšuje rostlinný metabolismus
  • šetrný vůči životnímu prostředí
  • vstřebává se přes listy i kořeny

Jde o komplex bioaktivních látek založený na guanu (vysoký obsah fosforu a amoniaku v přirozené formě. Tento základ je doplněn komplexem látek obsažených v BIPLANTOL Vital NT. Vzhledem k poměrně vysoké koncentraci je dobré dodržovat koncentraci doporučenou výrobcem (2ml / l).  Odměrka je součástí víčka.

Aplikuje se postřikem na list nebo zálivkou ke kořenům. Doporučená koncentrace při pravidelném používání je 2-3ml/l, při nárazovém použití by neměla překročit 20ml/l. 

Facebook Komentáře
Hodnocení
Toto zboží zatím nikdo nehodnotil. Buďte první a napište komentář nebo hodnocení.