Domů / Orchideje / Hybridy - Cattleya a příbuzné

Potinara Red Crab 'Uncle Sam'


Žádné hodnocení. Kód: catt-030 Teplomilné Teplomilné Temperované Temperované Světlo Světlo Polostín Polostín Vonící Vonící
Středně velký až velký velkokvětý hybrid. Výška rostlin v prodeji 30-35cm, obvykle 4-5 pahlíz, dospělá rostlina (max 1rok do květu).
Dostupnost: Poslední kusy na skladě!
330,00 Kč , plus doprava
 
Přihlaste se pro přístup do Listmania seznamu. Přihlaste se pro přístup do seznamu zboží. Přihlaste se pro přístup do seznamu dárků.

Potinara Red Crab 'Uncle Sam'


Hybridy a multihybridy rodu Cattleya

(BLC = Brassolaeliocattleya = Brassavola x Laelia x Cattleya; SLC = Sophrolaeliocattleya = Sophronitis x Laelia x Cattleya; Pot. = Potinara = Sophronitis x Laelia x Cattleya x Brassavola; LC = Laeliocattleya = Laelia x Cattleya)

Světlomilné rostliny, přes léto mohou být teploty vyšší, přes zimu mohou poklesnout k 10°C. Zálivku je dobré řídit v závislosti na okolní teplotě - čím vyšší, tím více vody a naopak. V zimním období je dobré zcela nehnojit a zalévat jen velmi střídmě. Pahlízy by měly o zhruba třetinu vyschnout, aby pletiva nerostla a vyzrála. Rostliny lze bez problémů letnit. Pěstitelsky patří spíše mezi snadné.

Facebook Komentáře
Stojí za pozornost
Sc. Boltonii Sc. Boltonii Kód: catt-039 Temperované Temperované Polostín Polostín
Připraveno k odeslání
260,00 Kč
Detail
Hodnocení
Toto zboží zatím nikdo nehodnotil. Buďte první a napište komentář nebo hodnocení.