Domů / Pelargonie
Důležitá informace:

Při vyplňování údajů pro registraci a při objednávání věnujte prosím zvýšenou pozornost správnosti uvedených údajů - kontrolujte překlepy! V poslední době se množí zejména chyby v e-mailových adresách a PSČ u doručovacích adres. V důsledku svou chybou způsobíte největší potíže sami sobě - zásilka se může zpozdit a nemohou Vám být doručovány informační ani potvrzovací e-maily. Děkujeme za Vaši spolupráci. 

OpenID
Facebook

Odběr novinek
Výhodná koupě

Pelargonie

(2) botanické druhy muškátů

    Rod Pelargonium je se svými zhruba 250 druhy druhým největším rodem čeledi Geraniaceae. První rostliny byly do Evropy dovezeny v 17. století z Jižní Afriky. Většina  dnes v Evropě pěstovaných kultivarů má původ na jihu Afriky. Dalším významným místem výskytu je Austrálie, dále pak Blízký a Střední Východ, Nový Zéland a některé Tichomořské ostrovy.

    Pelargonie mohou být okrasné květem, zvláštními nebo vonnými listy, sukulentními tlustými stonky a některé dokonce nalézají využití v medicíně.

    Naše nabídka zahrnuje sukulentní a polosukulentní druhy. Nezaměřujeme se na komerční kultivary, ačkoli jejich květy jsou opravdu krásné. Soustředíme se spíše na "divně" krásné druhy.

    .


Vyberte parametry zboží
Výrobků na stranu: 10 20 50 100 Třetinová galerie Malé řádky
 Název Cena
Pelargonium sp. Pangola (JAR) Pelargonium sp. Pangola (JAR) Kód: pel-002 Temperované Temperované Světlo Světlo Polostín Polostín
Poslední kusy na skladě!
45,00 Kč
Detail
Pelargonium zonale Pelargonium zonale Kód: pel-010 Světlo Světlo Polostín Polostín
Poslední kusy na skladě!
45,00 Kč
Detail
Výrobků na stranu: 10 20 50 100
 Název Cena