Domů / Výstava exotických rostlin v Chotči
Důležitá informace:

Při vyplňování údajů pro registraci a při objednávání věnujte prosím zvýšenou pozornost správnosti uvedených údajů - kontrolujte překlepy! V poslední době se množí zejména chyby v e-mailových adresách a PSČ u doručovacích adres. V důsledku svou chybou způsobíte největší potíže sami sobě - zásilka se může zpozdit a nemohou Vám být doručovány informační ani potvrzovací e-maily. Děkujeme za Vaši spolupráci. 

OpenID
Facebook

Odběr novinek

Výstava exotických rostlin v Chotči

 

Od roku 2000 pořádáme u našich skleníků prodejní výstavy tropických a subtropických rostlin.

 

Nejbližší termín je 30.5. - 2.6. 2019

Výstava se koná u našich skleníků v Chotči (u Jičína)
Otevřeno máme každý den od 9hod. ráno do 5hod. odpoledne.
Parkování i vstup na akci je zdarma.

Nově je u nás na výstavě možné platit kartou.

 

Naše skleníky najdete 13 kilometrů od Jičína v Chotči 91.

 

 

Každý ročník se snažíme přichystat pro naše návštěvníky něco nového. Na letošek jsme připravili poměrně hodně novinek v sortimentu orchidejí, tilandsií a bromélií.

Z tilandsií určitě stojí nejvíce za zmínku T. flexuosa, T. atroviolacea a T. kautskyi. Ale určitě zaujmou i červenokvěté druhy jako T. andreana, či T. albertiana, nadýchané sněhobílé T. tectorum. Dále třeba T. hamaleana, T. platyrhachis, T. murorum, T. mallemontii, T. tricholepis, T. barthlottii, T. capitata 'Yellow Star' ... a další spousta  druhů - letos včetně T. usneoides.

Z bromélií je připraveno ke třiceti různých botanických i hybridních Neoregélií, velký výběr botanických Aechmeí, Vrieseí, Alcanteje, Aerococcusy, Wittrockie, Puye, Cryptanty, ananasy a mnohé další.

Samozřejmě chystáme i spoustu novinek z botanických orchidejí. Jako vždy budeme mít k prodeji připraveno několik set rostlin zhruba ve stovce různých druhů ze všech kontinentů kromě Antarktidy.

Důležitou součástí naší nabídky jsou kaktusy a sukulenty (Adromiscus, Anacompseros, Pleiospilos, Avonia, Senecio, Stapeiia a příbuzné, Ceropegia, Titanopsis, Faucaria a mnohé další), masožravé rostliny, mučenky, sinningie, begonie, voskovky, rhipsalisy a příbuzné, kapradiny a mnoho druhů různých pokojových rostlin.

Samozřejmě u nás najdete i kvetoucí orchideje v mnoha barvách a druzích.

 

Můžete si také prohlédnout naše sbírky kaktusů, tilandsií, voskovek, bromélií a rhipsalisů. Dát si kávu a zákusek, chvíli se zastavit a popovídat si s přáteli. Návštěva naší výstavy pro vás nemusí začít a skončit výběrem a nákupem rostlin, ale může se změnit v hezké dopoledne/odpoledne strávené v příjemném prostředí. Chvíle, na kterou budete rádi vzpomínat.

 

Těšíme se na Vaši návštěvu - a pokud byste znali někoho, koho by tato akce mohla zajímat, řekněte mu prosím o ní. Děkujeme!

 

 

 

 

 

 


 

 

Nenechte si utéct novinky nejen o výstavě v Chotči u našich skleníků:

 *
 
Prosím vyplňte všechna pole označená *