Domů / Výstava exotických rostlin v Chotči
Důležitá informace:

Při vyplňování údajů pro registraci a při objednávání věnujte prosím zvýšenou pozornost správnosti uvedených údajů - kontrolujte překlepy! V poslední době se množí zejména chyby v e-mailových adresách a PSČ u doručovacích adres. V důsledku svou chybou způsobíte největší potíže sami sobě - zásilka se může zpozdit a nemohou Vám být doručovány informační ani potvrzovací e-maily. Děkujeme za Vaši spolupráci. 

OpenID
Facebook

Odběr novinek

Výstava exotických rostlin v Chotči

 

     

Od roku 2000 pořádáme u našich skleníků prodejní výstavy tropických a subtropických rostlin.

 

Nejbližší termín je 4.7. - 7.7. 2019

Výstava "Za vysvědčení"

Všichni žáci a studenti s průměrem známek na vysvědčení do 1,5 mají u nás 15% slevu na celý nákup. Stačí jen vysvědčení přinést a ukázat.
Stejnou slevu 15% mají letos i všichni učitelé.

 

Akce se koná u našich skleníků v Chotči (u Jičína)
Otevřeno máme každý den od 9hod. ráno do 5hod. odpoledne.
Parkování i vstup na akci je zdarma.

Nově je u nás na výstavě možné platit kartou.

 

Naše skleníky najdete 13 kilometrů od Jičína v Chotči 91.

 

Máte rádi exotické druhy rostlin? Tak to si u nás přijdete na své.

V sortimentu máme velké množství tilandsií, bromélie, botanické i hybridní orchideje. Seznam připravovaných botanických orchidejí najdete ZDE.

Na tento ročník jsme přichystali kolekci velkokvětých katlejí. Jejich seznam najdete TADY.

     

Důležitou součástí naší nabídky jsou kaktusy a sukulenty (Adromiscus, Anacompseros, Pleiospilos, Senecio, Stapeiia a příbuzné, Ceropegia, Titanopsis, Faucaria a mnohé další), masožravé rostliny, mučenky, sinningie, begonie, voskovky, rhipsalisy a příbuzné, kapradiny a mnoho druhů různých pokojových rostlin.

 

Samozřejmě u nás najdete i kvetoucí orchideje (Phalaenopsis, Dendrobium, Cambria, Brassia a další) v mnoha barvách a druzích.

 

Můžete si také prohlédnout naše sbírky kaktusů, tilandsií, voskovek, bromélií a rhipsalisů. Dát si kávu a zákusek, chvíli se zastavit a popovídat si s přáteli. Návštěva naší výstavy pro vás nemusí začít a skončit výběrem a nákupem rostlin, ale může se změnit v hezké dopoledne/odpoledne strávené v příjemném prostředí. Chvíle, na kterou budete rádi vzpomínat.

 

Těšíme se na Vaši návštěvu - a pokud byste znali někoho, koho by tato akce mohla zajímat, řekněte mu prosím o ní. Děkujeme!

 

     

 

 

 

 


 

 

Nenechte si utéct novinky nejen o výstavě v Chotči u našich skleníků:

 *
 
Prosím vyplňte všechna pole označená *