Domů / Dodací a platební podmínky
OpenID
Facebook

Odběr novinek

Dodací a platební podmínky

Dodací lhůty

 
Dodací lhůty u veškerého zboží se snažíme zajistit co nejkratší. Při expedici zboží je zákazník o průběhu informován e-mailem. Počátek dodací lhůty se počítá dle typu platby následovně. Při platbě na dobírku okamžitě po uskutečnění objednávky. Při všech ostatních způsobech po připsání platby na účet prodejce.
 

Poštovné a balné do zahraničí.

Poštovné v rámci ČR je účtováno dle typu dopravy a typu platby za zboží takto: 
 

 • Balík do ruky - zboží je (nejčastěji) doručeno hned druhý den po odeslání; přepravce zasílá info SMS a e-mail o stavu a doručení zásilky
 • Balík na poštu - zboží je doručeno na Vámi zvolenou bočku České Pošty, kde si jej můžete v klidu vyzvednout (např. cestou z práce) a nemusíte se přizpůsobovat času pochůzky doručovatel
 • Zásilkovna.cz - zboží je doručeno na Vámi zvolenou pobočku
 • Zásilkovna - kurýr: zboží je doručeno na adresu vozidlem Zásilkovny
   
 • Při objednávce nad 2000kč je poštovné zdarma
   
S každou zásilkou obdrží zákazník doklad.
 
 
Způsob platby objednávek z našeho e-shopu
 • Dobírkou - zboží bude zasláno na dobírku dle Vaší volby buď Českou Poštou nebo pomocí Zásilkovny.cz. Celou částku vybere od zákazníka doručovatel nebo pracovník pošty/pobočky při převzetí.
 • Bankovním převodem - při této volbě můžete zaplatit hned po obdržení potvrzení objednávky, na základě údajů uvedených v potvrzovacím e-mailu. Číslo účtu 123-912160277/0100, KB. Jako variabilní symbol použijte číslo Vaší objednávky. Do zprávy pro příjemce na platebním příkazu můžete napsat své jméno, což nám usnadní identifikaci platby. Po uskutečnění platby je vhodné nám zaslat na chotec@lukscheiter.cz potvrzení o provedení platby. Na jeho základě můžeme zásilku expedovat. Bez potvrzení platby bude zásilka expedována po připsání platby na náš účet.
 • Platební kartou

 

 

Na jakékoliv dotazy ohledně dodacích a platebních podmínek rádi odpovíme 

 

                                                                               firma Lukscheiter s.r.o.