Domů / Věrnostní program
Důležitá informace:

Při vyplňování údajů pro registraci a při objednávání věnujte prosím zvýšenou pozornost správnosti uvedených údajů - kontrolujte překlepy! V poslední době se množí zejména chyby v e-mailových adresách a PSČ u doručovacích adres. V důsledku svou chybou způsobíte největší potíže sami sobě - zásilka se může zpozdit a nemohou Vám být doručovány informační ani potvrzovací e-maily. Děkujeme za Vaši spolupráci. 

OpenID
Facebook

Odběr novinek

Věrnostní program

Věrnostní program

Velice si vážíme všech Vás - našich zákazníků a těší nás, že Vám můžeme nabídnout náš věrnostní program. Abyste mohli čerpat výhody spojené s ním spojené, přihlaste se k odběru našich novinek ZDE nebo přes fomulář níže.

Už samotným přihlášením k odběru můžete zakoupit vybrané produkty se slevou 5%. Tyto produkty se průběžně mění a najdete je vždy na první stránce e-shopu.

Další výhodou pro čtenáře novinek je možnost využít akční slevy, slevy na poštovném, atd... o kterých vždy informujeme.

Zákazníci, kteří u nás nakupují pravidelně, mají navíc možnost získat slevu 2% nebo 5% na úplně všechny produkty v naší nabídce. Zařazení do skupiny 0, 2 nebo 5% závisí na výši nákupů v předešlém roce.a probíhá vždy počátkem ledna.

 

Přihlaste se k odběru novinek a začněte využívat výhod našeho Věrnostního programu.

 *
 
Prosím vyplňte všechna pole označená *