Domů / Sinningia
Důležitá informace:

Při vyplňování údajů pro registraci a při objednávání věnujte prosím zvýšenou pozornost správnosti uvedených údajů - kontrolujte překlepy! V poslední době se množí zejména chyby v e-mailových adresách a PSČ u doručovacích adres. V důsledku svou chybou způsobíte největší potíže sami sobě - zásilka se může zpozdit a nemohou Vám být doručovány informační ani potvrzovací e-maily. Děkujeme za Vaši spolupráci. 

OpenID
Facebook

Odběr novinek

Sinningia

(4) Jiho- a středoamerické rostliny tvořící podzemní, někdy částečně nadzemní hlízy. Obvykle mají tvarově i barevně zajímavé listy a vždycky krásné květy.

Sinningie jsou rostliny rostoucí od Argentiny po Mexiko, přičemž nejvíce jich najdeme v Brazílii. Obvykle rostou v pralesních oblastech, nejčastěji běžně v zemi (terestricky), občas i epifytně. Během roku přirozeně, nebo při nepřízni podmínek, shazují listy. Nepřízeň přečkají v hlíze a následně opět obrostou novými listy. Vhodné stanoviště je mírně zastíněné, teplé, vlhké. Zálivka je lepsí spodem, protože chlupaté listy při styku s vodou trpí. V zimě dopřejte rostlinám vegetační pauzu, v létě se nebojte přihnojovat na květ - bohatě se odmění spoustou krásných květů.


Vyberte parametry zboží
Výrobků na stranu: 10 20 50 100 Třetinová galerie Malé řádky
 Název Cena
Sinningia eumorpha Sinningia eumorpha Kód: sinn-003 Temperované Temperované Chladnomilné Chladnomilné Polostín Polostín Stín Stín
Připraveno k odeslání
120,00 Kč
Detail
Sinningia bullata 'Florianopolis' Sinningia bullata 'Florianopolis' Kód: sinn-001 Temperované Temperované Chladnomilné Chladnomilné Polostín Polostín Stín Stín
Připraveno k odeslání
100,00 Kč
Detail
Sinningia sp. Pedra Lisa Sinningia sp. Pedra Lisa Kód: sinn-006
Připraveno k odeslání
130,00 Kč
Detail
Sinningia cardinalis Sinningia cardinalis Kód: sinn-08ca Temperované Temperované Polostín Polostín
Připraveno k odeslání
120,00 Kč
Detail
Výrobků na stranu: 10 20 50 100
 Název Cena