Domů / Novinky / Balík "Do Ruky" a "Na Poštu"
Důležitá informace:

Při vyplňování údajů pro registraci a při objednávání věnujte prosím zvýšenou pozornost správnosti uvedených údajů - kontrolujte překlepy! V poslední době se množí zejména chyby v e-mailových adresách a PSČ u doručovacích adres. V důsledku svou chybou způsobíte největší potíže sami sobě - zásilka se může zpozdit a nemohou Vám být doručovány informační ani potvrzovací e-maily. Děkujeme za Vaši spolupráci. 

OpenID
Facebook

Odběr novinek

Balík "Do Ruky" a "Na Poštu"

Orchideje, tilandsie, kaktusy, sukulenty  - Balík "Do Ruky" a "Na Poštu" - Tropické zahradnictví Choteč 91    Zvolte si, zda chcete doručit zásilku až domů, nebo si ji vyzvednete na poště, kterou máte "po cestě"...

U Vaší zásilky si můžete zvolit doručení objednávky na Vaší doučovací poštu. Vhod může přijít zejména ve chvíli, kdy máte poštu po cestě například z práce nebo přesně nevíte, jestli budete v den doručení k zastižení na Vámi uvedené doručovací adrese.

To, zda budete mít zájem o doručení "Na Poštu" (NP) nebo "Do Ruky" (DR), můžete vepsat do "Poznámky" v průběhu objednávky, případně poznámkou v e-mailu s objednávkou. Tato služba funguje pouze v rámci ČR a pro tzv. Obchodní balík.

Zásilky bez uvedení způsobu doručení, budou - tak jako dosud - posílány na Vámi uvedenou doručovací adresu jako Balík do ruky.