Domů / Novinky / Balík "Do Ruky" a "Na Poštu"
Kategorie
  Důležitá informace:

  Vážení návštěvníci našeho e-shopu. V termínu 11.1. až 18.2. se budeme věnovat úpravám systému našeho webu, přechodu naší společnosti na společnost s ručením omezeným a dovolené mimo ČR. Z toho důvodu není možné přijímat ani vyřizovat objednávky. Těšíme se na Vás opět po našem návratu!

  OpenID
  Facebook

  Odběr novinek

  Balík "Do Ruky" a "Na Poštu"

  Orchideje, tilandsie, kaktusy, sukulenty - Balík "Do Ruky" a "Na Poštu" - Tropické zahradnictví Choteč 91    Zvolte si, zda chcete doručit zásilku až domů, nebo si ji vyzvednete na poště, kterou máte "po cestě"...

  U Vaší zásilky si můžete zvolit doručení objednávky na Vaší doučovací poštu. Vhod může přijít zejména ve chvíli, kdy máte poštu po cestě například z práce nebo přesně nevíte, jestli budete v den doručení k zastižení na Vámi uvedené doručovací adrese.

  To, zda budete mít zájem o doručení "Na Poštu" (NP) nebo "Do Ruky" (DR), můžete vepsat do "Poznámky" v průběhu objednávky, případně poznámkou v e-mailu s objednávkou. Tato služba funguje pouze v rámci ČR a pro tzv. Obchodní balík.

  Zásilky bez uvedení způsobu doručení, budou - tak jako dosud - posílány na Vámi uvedenou doručovací adresu jako Balík do ruky.