Domů / Dáváme si malou pauzu
OpenID
Facebook

Odběr novinek

Dáváme si malou pauzu

Vážení přátelé, zákazníci, návštěvnící našeho shopu,

některé věci nejdou odkládat do nekonečna a některé je nejlépe začít dělat "mimo sezonu". My jsme se rozhodli k zavedení nezbytných změn využít období, kdy bývá největší zima (a tudíž se spousta z vás obává objednat) a kdy obvykle přichází nejméně objednávek.

My jsme již delší dobu potřebovali vylepšit systémovou stránku našeho shopu, což pochopitelně za plného provozu nejde úplně dobře. Na první pohled si změn nejspíš ani nevšimnete, ale to je možná i dobře. Jde spíše o propojení různých systémů, které jsou uvnitř.

Druhým důvodem pro tuto pauzu je přechod naší firmy na společnost s ručením omezeným. Což také zabere trochu času. A i když by se to asi dalo zvládnout "za běhu", rozhodli jsme se spíše pro klidnější variantu.

Třetím důvodem je, že jsme se po dlouhých letech rozhodli vyrazit na delší dovolenou mimo ČR, a tak by stejně neměl kdo Vaše objednávky zpracovávat a vyřizovat.

Nicméně, nebojte. Jakmile se vrátíme, rozjedeme všechny naše aktivity naplno a nejlépe jak dokážeme. Zkrátka tak, jak jste u nás zvyklí.

Přejeme Vám vše dobré a těšíme se na Vás opět po našem návratu.

Zatím - pokud jste to ještě neudělali - se můžete přihlásit k odběru našich Novinek. Jejich odběratelé budou úplně ti první, komu dáme o zprovoznění po pauze vedět!:)