Domů / Novinky / Nové tilandsie a bromélie v nabídce
Důležitá informace:

Při vyplňování údajů pro registraci a při objednávání věnujte prosím zvýšenou pozornost správnosti uvedených údajů - kontrolujte překlepy! V poslední době se množí zejména chyby v e-mailových adresách a PSČ u doručovacích adres. V důsledku svou chybou způsobíte největší potíže sami sobě - zásilka se může zpozdit a nemohou Vám být doručovány informační ani potvrzovací e-maily. Děkujeme za Vaši spolupráci. 

OpenID
Facebook

Odběr novinek

Nové tilandsie a bromélie v nabídce

Orchideje, tilandsie, kaktusy, sukulenty  - Nové tilandsie a bromélie v nabídce - Tropické zahradnictví Choteč 91    Právě jsme naskladnili nové druhy tilansií a bromélií a doplnili zásoby u druhů nejvíce žádaných v poslední době...

Právě jsme naskladnili nové druhy tilansií a bromélií a doplnili zásoby u druhů nejvíce žádaných v poslední době. Z novinek jsou to Till. nana, argentinská forma T. aeranthos, nová forma T. purpurea #7, menší velikost T. gardnerii a T. secunda nebo mexická forma T. fuchsii v. fuchsii. Z bromélií jsou to Aechmea pineliana, vzácná endemiscká Aechmea orlandiana a krásně zbarvená A. correia-araujoi. Všechny bromélie najdete tady.