Domů / Novinky / Přidali jsme nové druhy tilandsií
Důležitá informace:

Při vyplňování údajů pro registraci a při objednávání věnujte prosím zvýšenou pozornost správnosti uvedených údajů - kontrolujte překlepy! V poslední době se množí zejména chyby v e-mailových adresách a PSČ u doručovacích adres. V důsledku svou chybou způsobíte největší potíže sami sobě - zásilka se může zpozdit a nemohou Vám být doručovány informační ani potvrzovací e-maily. Děkujeme za Vaši spolupráci. 

OpenID
Facebook

Odběr novinek

Přidali jsme nové druhy tilandsií

Orchideje, tilandsie, kaktusy, sukulenty  - Přidali jsme nové druhy tilandsií - Tropické zahradnictví Choteč 91    Dnes jsme přidali nové druhy tilandsií. Například T. tectorum Snowflake v malé velikosti, XXL velikost T. streptophylla, T. jonesii, třetí formu T funckiana, T. festucoides, T. cauligera a také ...

Dnes jsme přidali nové druhy tilandsií. Mezi jinými T. tectorum Snowflake v malé velikosti, XXL velikost T. streptophylla, T. jonesii, třetí formu T funckiana, T. festucoides, T. cauligera, T. cacticola s úzkými listy, T. chusgonensis a také Vrieseu chontalensis, Vries. racinea a Vries. guttata s krásně tečkovanými listy. Všechny novinky najdete aktuálně tady.