Domů / Novinky / Recenze obchodu
Důležitá informace:

Při vyplňování údajů pro registraci a při objednávání věnujte prosím zvýšenou pozornost správnosti uvedených údajů - kontrolujte překlepy! V poslední době se množí zejména chyby v e-mailových adresách a PSČ u doručovacích adres. V důsledku svou chybou způsobíte největší potíže sami sobě - zásilka se může zpozdit a nemohou Vám být doručovány informační ani potvrzovací e-maily. Děkujeme za Vaši spolupráci. 

OpenID
Facebook

Odběr novinek

Recenze obchodu

Orchideje, tilandsie, kaktusy, sukulenty  - Recenze obchodu - Tropické zahradnictví Choteč 91    Nejste si jistí, jestli u nás objednat? Podívejte se na recenze, které zanechali naši zákazníci na Heuréce!

Nejste si jistí, jestli u nás objednat? Máte o nějaké naše zboží zájem a přeci jen ve vás hlodá obava, zda dostanete to, co jste chtěli, jestli a kdy zboží dorazí? Podívejte se na recenze, které zanechali naši zákazníci na Heuréce! Můžete si tam přečíst názory ostatních a budete-li mít chuť, můžete tam následně zanechat i svůj názor či zkušenost. Ohlasy ostatních zákazmíků si můžete také prohlédnout v Návštěvní knize