Domů / Novinky / Výstava "Za vysvědčení"
Kategorie
  Důležitá informace:

  Vážení návštěvníci našeho e-shopu. V termínu 11.1. až 18.2. se budeme věnovat úpravám systému našeho webu, přechodu naší společnosti na společnost s ručením omezeným a dovolené mimo ČR. Z toho důvodu není možné přijímat ani vyřizovat objednávky. Těšíme se na Vás opět po našem návratu!

  OpenID
  Facebook

  Odběr novinek

  Výstava "Za vysvědčení"

  Orchideje, tilandsie, kaktusy, sukulenty - Výstava "Za vysvědčení" - Tropické zahradnictví Choteč 91    Každý žák či student (na věku nezáleží), který donese letošní vysvědčení s průměrem do 1,5, dostane slevu 15% na celý nákup!

  Zveme Vás a zejména Vaše ratoslesti na výstavu "Za vysvědčení". V nabídce bude letos kladen důraz na masožravé rostliny a velký sortiment sukulentních  rostlin a kaktusů. Samozřejmě budou v sortimentu i tilandsie, botanické i kvetoucí hybridní orchideje, bromélie, voskovky, rhipsalisy a všechno ostatní z našeho běžného sortimentu.

  Každý žák či student (na věku nezáleží), který donese letošní vysvědčení s průměrem do 1,5, dostane slevu 15% na celý nákup (včetně toho, co si vyberou rodiče).

  Termín  výstavy: 30.6. - 8.7. 2018, denně 9-17 hod.
  Vstup na akci je zdarma.

  Těšíme se na Vás!