Domů / Novinky / Výstava "Za vysvědčení"
Důležitá informace:

Při vyplňování údajů pro registraci a při objednávání věnujte prosím zvýšenou pozornost správnosti uvedených údajů - kontrolujte překlepy! V poslední době se množí zejména chyby v e-mailových adresách a PSČ u doručovacích adres. V důsledku svou chybou způsobíte největší potíže sami sobě - zásilka se může zpozdit a nemohou Vám být doručovány informační ani potvrzovací e-maily. Děkujeme za Vaši spolupráci. 

OpenID
Facebook

Odběr novinek

Výstava "Za vysvědčení"

Orchideje, tilandsie, kaktusy, sukulenty  - Výstava "Za vysvědčení" - Tropické zahradnictví Choteč 91    Každý žák či student (na věku nezáleží), který donese letošní vysvědčení s průměrem do 1,5, dostane slevu 15% na celý nákup!

Zveme Vás a zejména Vaše ratoslesti na výstavu "Za vysvědčení". V nabídce bude letos kladen důraz na masožravé rostliny a velký sortiment sukulentních  rostlin a kaktusů. Samozřejmě budou v sortimentu i tilandsie, botanické i kvetoucí hybridní orchideje, bromélie, voskovky, rhipsalisy a všechno ostatní z našeho běžného sortimentu.

Každý žák či student (na věku nezáleží), který donese letošní vysvědčení s průměrem do 1,5, dostane slevu 15% na celý nákup (včetně toho, co si vyberou rodiče).

Termín  výstavy: 30.6. - 8.7. 2018, denně 9-17 hod.
Vstup na akci je zdarma.

Těšíme se na Vás!